ללמוד רפואה משלימה במירב ולהרגיש בבית


ללמוד באווירה ביתית

רק במירב הבית של הרפואה המשלימה מבית האוניברסיטה הפתוחה, מרגישים שנכנסים לבית כבר מהרגע הראשון. בזכות האווירה הקסומה, המשפחתית והרגועה יתאפשר לך להרגיש בנח להתמקד במה שחשוב באמת – הלימודים שלך.

מבינים אותך הכי טוב בבית

אנחנו יודעים שיש לך יום עמוס והרבה מחויבויות לכן בנינו עבורך מסלול לימודי ערב שיאפשר לך ללמוד בקצב שלך ולשלב בין חיי המשפחה, יום העבודה והלימודים.

גם אחרי הלימודים לא עוזבים את הבית

אנחנו דואגים לבוגרים שלנו כמו למשפחה ולכן ממשיכים ללוות אותם גם בסיום הלימודים. הודות לשיתוף הפעולה עם מכבי טבעי מחכה לבוגרים שלנו קריירה ועבודה בקליניקות הטיפוליות השונות ברחבי הארץ.

להיות חלק מהמשפחה

ללמוד במירב זה אומר להיות חלק מממשפחת האוניברסיטה הפתוחה. כל תכניות הלימוד עומדות בסטנדרטים בינלאומיים מבחינת הרמה האקדמית ובסופן מתאפשר לך להשלים תואר B.A של האוניברסיטה הפתוחה.

סגור
"מבחינתי הלמודים במירב הינם חוויה!
חוויה מתמשכת שאני מקווה שלא יהיה לה סוף גם לאחר סיום הלימודים. חוויה מופלאה שמשנה את חייך ומעשירה אותם"

"לימודים בכפר הירוק הם בעצם החיבור האולטימטיבי למקצוע. השקט, הירוק, הטווסים והכל מסביב הם עולם בפני עצמו שאתה נכנס אליו ברגע שאתה חוצה את שער הכניסה."
"כשאני נכנסת לבניין של "מירב" אני פשוט מרגישה שאני בחיק המשפחה. כן אנחנו כמו משפחה אחת גדולה, כולם מכירים את כולם, הסטודנטים מהמגמות השונות לומדים חלק מהמקצועות ביחד, משתתפים בסדנאות משותפות ונהנים מטיפולים בסטג' של המגמות השונות"
"אם הגעתם לשלב בו אתם רוצים לשנות משהו בחייכם, רוצים לחזור למקורות, רוצים לטפל ולהעניק, רוצים להכיר את עצמכם, בעצם רוצים להתחיל מסע מרתק, אז זהו בהחלט המקום."
"המרצים מקצועיים, מביאים המון מהידע והניסיון שלהם"
"הגעתי ללימודי הנטורופתיה ב"מירב" בזכותך ונשארתי בזכות המרצים, חומר הלימוד והחברותא."

"מצאתי כי רמת הלימוד בביה"ס הינה גבוהה ביותר וכי המרצים מקצועיים מאד- מהשורה הראשונה בתחום. במרצים בעלי ידע רב, בעלי יכולת הדרכה וניסיון טיפולי רב שנים."

"במהלך תקופת הלימודים הוכר ביה"ס "מירב" כאחד מבתיה"ס המורשים להכשיר הרבליסטים קליניים על ידי "עיל"ם" – העמותה הישראלית לצמחי מרפא, דבר שחיזק אותי בידיעה שהגעתי למקום הנכון ולמעשה נתן לגיטימציה למה שהיה ברור וידוע לי זה מכבר."
"תודה על שפתחת בפני צוהר לעולם זה, ועל שסייעת בידי ללמוד דווקא בביה"ס "מירב", אני מבקשת לומר לך ובאמצעותך, לכל העוסקים במלאכת ההכשרה, תודה גדולה מעומק הלב!"


 
למידע נוסף ולתיאום
שיחת היכרות לא מחייבת על

כוס תה ירוק.
נא למלא פרטים ונחזור אלייך
שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
קורס:
דוא"ל: